Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Vědma Jolanda zemřela: Oživovali ji čtyřikrát, ale její srdce to nedalo, říká zdrcený syn

Zdroj: reprofoto Youtube
+ Dalších 7 fotografií
ÚMRTÍ
Hodně ošklivý konec pozemského bytí zažila populární televizní věštkyně Jolanda (†55), která v pátek v osm ráno zemřela v děčínské nemocnici. Odcházela s velkou řadou potíží, včetně opakovaných oživování, nic z toho ale nakonec nedokázalo její život prodloužit.

„Maminka měla zápal plic, takže dostala antibiotika, které jí ale nezabraly. Když pak jela na plicní, zkolabovala tam. Oživovali ji tam čtyřicet minut a pak už to šlo z kopce. Do toho jí našli embolii, deset dní byla v umělém spánku, protože se jí neokysličoval mozek. A oživovali ji celkem čtyřikrát. Pak to bohužel její srdíčko už nedalo,“ řekl eXtra.cz David, jeden z jejích dvou synů.

Kartářka a vědma Jolanda roky působila na televizních obrazovkách. Mezi její legendární výroky patří hláška, že vidí velký špatný, „Nepřepínejte kanela!“, „Hodně budeš někde“, ale i mnoho dalších.

Poslední slova

Už před čtrnácti dny při našem dotazu na budoucnost prezidenta naznačovala, že jí není nejlépe. „Já ani nevím, co bude se mnou. Už se necítím moc dobře,“ smutně tehdy odvětila.

Související články

Další články