Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Vědma Jolanda o smrti Věry Bílé (†64): Nevěděla jsem to!

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Slova věštkyně
Znaly se, ale nebyly blízké kamarádky! Redakci eXtra.cz svěřila slavná romská věštkyně Jolanda, že smrt Věry Bílé (†64) ji hodně zasáhla. Úmrtí legendární zpěvačky bylo pro ni natolik bolestivé a nečekané, že jen těžko ze sebe dostala pár slov.

„Měla jsem Věrku ráda. Znala jsem její muziku. To je pro mě hrozná zpráva. Tohle jsem vůbec nevěděla, že zemřela. Nevím, co říct, znala jsem ji,“ řekla redakci eXtra.cz Jolanda, která v budoucnu plánovala návštěvu jejího vystoupení.

„Je to smutné, tohle se nedalo čekat. Jen těžko hledám slova,“ dodala zarmoucená Jolanda, která občas skladby legendární zpěvačky poslouchala. Měla ji ráda a moc jí fandila. Přesto pro ni byla zpráva o úmrtí Věry Bílé velmi zdrcující.

Informaci o jejím úmrtí webu eXtra.cz potvrdila mluvčí Fakultní nemocnice Plzeň. „V pondělí 11. března byla v nočních hodinách přivezena čtyřiašedesátiletá pacientka na urgentní příjem FN Plzeň, její zdravotní stav byl kritický. I přes okamžitou resuscitaci se lékařům nepodařilo obnovit životní funkce a pacientka zemřela,“ řekla eXtra.cz mluvčí nemocnice Gabriela Levorová. Poslední dny už Věra Bílá nebrala telefon a necítila se dobře. Její divoká duše opustila unavené tělo v úterý ráno.

Související články

Další články