Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Vědma eXtra.cz Michaela Kudláčková: Řeknu vám, co hrozného se mi stalo v minulém životě

+ Dalších 7 fotografií
Bývalá dětská herečka a hvězda televizního seriálu My všichni školou povinní Michaela Kudláčková (52) se aktuálně ve svém životě věnuje především práci s magií. V rozhovoru s Evou Decastelo v pořadu Extra Host promluvila vědma, kartářka a astroložka eXtra.cz nejen o svém dětství ale také o svých minulých životech.

Michaela Kudláčková se jako dítě objevila v mnoha filmech a seriálech. Do paměti se divákům zapsala především jako Barča Hrdinová v seriálu My všichni školou povinní. Zahrála si ale také například ve filmu Poslední propadne peklu.

Nejzásadnější rolí pro ni byl snímek Skleněný dům. Tehdy jako dítě zvládla velice náročnou roli. „Nemohla jsem se s rolí ztotožnit. Nejsem tak asertivní jako byla ta Pavla. Točilo se v dětském domově tři měsíce. A pro dítě, které má maminku i tatínka, to bylo hodně náročné,“ vzpomíná Kudláčková

Kariéra

Herectví se chtěla věnovat i nadále, a tak se přihlásila na konzervatoř. Proč se na ni nakonec nedostala i přesto, že zabodovala v přijímacím řízení i talentových zkouškách? Z jakého důvodu se rozhodla skončit s hraním? To vše se dozvíte v rozhovoru pořadu Extra Host.

A čemu se nakonec věnuje? Po studiu si našla práci jako sociální pracovnice. Později přesedlala na barmanku a vyzkoušela si i práci taxikářky. Nic ji ale nenaplnilo tak jako magie, kterou se zabývá celý život. Aktuálně je Michaela jednou z nejvyhledáva­nějších kartářek v Česku. Svým klientům nabízí nejen výklad karet a tvorbu horoskopů, ale i kurzy. Zároveň se stala dvorní astroložkou portálu eXtra.cz.

Život s magií

Kdy v sobě magii objevila? A proč ji vlastní matka odvedla na psychiatrii? Čeho se jako dítě nejvíce bála? Zdědily její čtyři dcery stejný dar?

Je podle Michaely život s magií těžší nebo naopak lehčí? A s jakým dotazy za ní lidé nejvíce chodí? Říká jim i nepříjemné věci, které lidé nechtějí příliš slyšet? Jakou nejhezčí věštbu kdy sdělila?

Minulé životy

Proč měla Michaela pohanskou svatbu? Čím byla v minulém životě? A proč se bojí vody?

Na všechny tyto otázky a mnoho dalšího odpovídá Michaela Kudláčková moderátorce Evě Decastelo (42) v pořadu Extra Host, který se natáčel v prostorách WoodHouse Lounge

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy