Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vědma eXtra.cz Michaela Kudláčková o Pavlíně z MasterChefa: Výhra? Hořký konec!

+ Dalších 11 fotografií
Letošní ročník MasterChef Česko vzbuzuje v lidech převážně na sociálních sítích velké emoce a nutí je, aby se vzájemně pouštěli do horečných diskuzí hlavně o soutěžící Pavlíně Lubojatzky. Vědma eXtra.cz Michaela Kudláčková (52) nahlédla do karet a prozradila, zda se Pavlína stane vítězkou MasterChefa a proč očekává hořký konec s podivnou dohrou.

Nejvíce neoblíbenou kuchařkou letošního ročníku MasterChef Česko je jednoznačně Pavlína Lubojatzky. Diváci populárního kulinářského pořadu nemohou Pavlínu od jisté doby vystát. Lidem nejvíce vadí její chování a také to, že dle jejich úsudku měla Pavlína již dávno vypadnout.

Na druhou stranu je pravda, že má Pavlína solidní fanouškových základ na Instagramu, kde jí několik tisíc lidí podporuje a dodává odvahu. Kolegové z show o Pavlíně ale vždy mluví velmi hezky a v superlativech.

Naposledy se pro eXtra.cz vyjádřil Pepa Nemrava, který říká, že na Pavlínu si někteří možná musí zvyknout, ale ne je jinak fajn holka. "Pavlínka je hodně cílevědomá, a když se pro něco zapálí, tak pro to udělá úplně všechno. Člověk si na její chování a povahu musí chvilku zvykat, ale když si k ní najdete cestu, je to strašně fajn holka. Mně ta cesta chvilku trvala, stejně jako si Pavlínka hledala i cestu ke mně," řekl.

Pavlína Lubojatzky nevyhraje!

Vědma eXtra.cz Michaela Kudláčková se zeptala karet na to, zda je možné, aby Pavlína soutěž vyhrála. "Asi ne," říká obratem vědma, která si je ve své odpovědi velmi jistá v kramflecích.

"Ze soutěže odejde s pocitem podvodu. Divila bych se, kdyby ta paní soutěž vyhrála. Protože vidím, že její emoční stav je jakoby ji někdo podrazil," pokračuje ve výkladu vědma Michaela Kudláčková.

"Mám z ní pocit, že že si myslela, že to bude něco jiného než to je," dodává.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy