Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vedle zajíčka vypadá jako panenka: Monika Štiková (46) si užívá tropickou dovolenou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 29 fotografií
Láska je láska
Monika Štiková (46) tvoří se zajíčkem Petrem Biniasem (21) věkově nesourodý pár. Ani jenomu to však vůbec nevadí. Někdejší hvězda reality show je ráda, že konečně našla někoho, kdo ji doopravdy miluje. Petrovi zase svědčí, že se má po odložení hokejky a návratu z ledové plochy ke komu přitulit. Nedávno procestovali Česko, teď si užívají první dovolenou v zahraničí!

"Někdo pořád řeší náš věkový rozdíl. Ale mně jsou tyhle řeči úplně fuk. Když je lidem spolu dobře, tak je přeci věk úplně nepodstatný,“ řekla eXtra.cz nedávno Monika Štiková (46), která je díky svému Petrovi v životní formě.

Zhubla neuvěřitelných deset kilogramů, takže se v poslední době ráda ukazuje v plavkách. Nehezké špíčky ze svého těla vygumovala i sexem. „Milostná energie umí spalovat tuky. To u vás v redakci nevíte?“ smála se Monika.

Postavičku, na které i nadále pracuje, předvedla Štiková tento týden v Turecku. Právě tam se svým kolouškem vyrazila na první dovolenou v zahraničí.

Ještě předtím stihli procestovat Česko. „Teď přes léto tu jsme často. Hodně podnikáme výlety a navštěvujeme kamarády,“ pochvalovala si dvojnásobná matka.

Během filmového festivalu se zastavili i v Karlových Varech. "Rozhodně sem nejezdím, abych tu budila pozornost. Spíše si užívám klid. Byli jsme se také koupat na jezeru a tam to bylo také super,“ uzavřela Štiková, kterou po návratu do Německa čekají pracovní povinnosti. Živí se tam jako chůva a řidička, stará se o děti hokejových hráčů.

Související články

Další články