Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vědí, jak vydělat co nejvíce: Tohoto plánu se Meghan a Harry striktně drží

Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
tajný plán
Fanoušci jsou zvědavi, jak se po odchodu z královské rodiny postaví Meghan a Harry ke svému novému životu v Kanadě. Odborníci na královskou rodinu mají na to jasný názor. Meghan má údajně tajný plán o několika bodech, jak si vybudovat ještě silnější postavení mimo královskou rodinu. Co všechno chtějí vévoda a vévodkyně údajně absolvovat, aby si vybudovali vlastní moc, která by měla vliv na celý svět?

Podle amerického časopisu New York brala Meghan (38) královskou rodinu jen jako odrazový můstek. K vytvoření vlastního impéria teď mají Meghan a Harrymu pomáhat odborníci z PR. Jejich plán teď ale někdo údajně prozradil.

Mlčenlivost

Meghan a Harry se i v Kanadě drží taktiky nic ze svého soukromí nezveřejňovat na Instagramu. Nevědomost o nich má totiž pro novináře velkou hodnotu a každá nová fotografie v budoucnu stoupá na ceně.

Prezentace v tom nejlepším světle

Pár by se měl v nejbližší době začít věnovat činnostem, ze kterých vznikne jedinečná série snímků, které obletí svět. Tyto aktivity by měly zahrnovat hlavně charitativní činnost a projekty, které je ukážou v tom nejlepším světle.

Návrat do Hollywoodu

Meghan má už teď dohodnutou spolupráci se společností Disney, které propůjčuje svůj hlas v novém animovaném filmu výměnou za dar pro charitativní organizaci Sloni bez hranic. Podle nejnovějších informací dostala Meghan nabídku i od společnosti Netflix. Podle zahraničních médií by se měla stát také pravidelnou účastnicí reality show I Do, Redo, ve které budou manželské páry soupeřit o možnost znovu prožít svoji svatbu, která se nevydařila. Objevily se i spekulace o tom, že by Meghan mohla nahradit herečku Gal Gadot ve ztvárnění super hrdinky Wonder Woman.

Rozhovory o královské rodině

Na pěkný balík si dvojice přijde i díky exkluzivním rozhovorům o životě v královské rodině. Jak žije královna a další členové rodiny zajímá přece téměř každého.

Dokument s Oprah Winfrey

Princ Harry už plánuje šestidílný dokumentární film o duševním zdraví ve spolupráci s Oprah Winfrey a značkou Apple.

Tváře velkých značek

Odborníci tvrdí, že stát se tvářemi značek globálních gigantů, jako je Apple, by mohlo princovi Harrymu a Meghan vydělat až desítky milionů ročně.

Archie v internátní škole

Podle zdroje blízkého dvojici chce prý Harry, aby malý Archie vyrůstal daleko od všech okázalostí a královského pozlátka. Rodiče tak prý uvažují nad tím, že svého synka pošlou do soukromé internátní školy v kanadském Ontariu.

Související články

Další články