Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Věděli jste, že v seriálové Ordinaci jsou opravdové přístroje? Herci je teď předali Motolu

Zdroj: archiv TV Nova
+ Další 4 fotografie
dobrodějství
Vybavení kamenické nemocnice v seriálu Ordinace v růžové zahradě nejsou pouhé rekvizity. Některé přístroje jsou funkční, a tak se je tvůrci lékařského dramatu rozhodli zapůjčit nemocnicím. Během koronavirové epidemie je zvlášť potřebují. Plicní ventilátor v pondělí dostala pražská Fakultní nemocnice v Motole.

Takhle to má vypadat. Ordinace se teď netočí, a tak ateliéry zejí prázdnotou. Přitom některé zdravotnické vybavení je plně funkční. Tvůrci seriálu se tak rozhodli předat plicní ventilátor motolské nemocnici v Praze, které pomůže v boji s koronavirem.

„Máme radost, že můžeme pomáhat! Náš seriál je vybavený funkčními přístroji. A těch je teď v ateliérech škoda. Zvlášť, když se jedná o plicní ventilátory!“ uvedli tvůrci seriálu na Instagramu.

Ventilátor jela nemocnici zapůjčit Dana Morávková alias Zdena Suchá, která je tváří Ordinace už řadu let. „Herečka Dana Morávková tak se seriálovým týmem v čele s producentkou Simonou Matáskovou jela jeden předat přímo do nemocnice Motol. Děkujeme, že můžeme,“ dodali.

„Děkujeme Daně, že nám pomohla s předáním životně důležitého dýchacího přístroje, kterého teď bylo v našich prázdných ateliérech škoda, nemocnici Motol,“ uzavřel tým nekonečného seriálu.

Související články

Další články