Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Věděli jste, že Jiří Bartoška nemá jen syna, ale i dceru? Krásná Kateřina jakoby mu z oka vypadla!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Doteď byl veřejnosti znám především syn Jiřího Bartošky (69) Janek, jenže to není jediný potomek tohoto charismatického herce. Zplodil s manželkou Andreou ještě krásnou Kateřinu, která se vyhýbá společenským akcím. Ale svému tátovi jakoby z oka vypadla. Dokonce po něm zdědila i zálibu v kouření a alkoholu!

Málokdo věděl, že oblíbený umělec má i dceru. Ta ale na rozdíl od Janka, který tátu doprovází na většinu společenských akcí, nechce být vidět a raději se stáhla do ústraní. Ale přeci jen občas vytáhne růžky a někde se objeví. Teď přišla podpořit svého tátu na party po premiéře filmu Rodinné štěstí.

A vlastně název filmu jako by evokoval to, že rodina Bartošků vážně drží pospolu. Nejenže je mu Kateřina až nebývale podobná, ale dokonce je také vášnivou kuřačkou jako Jiří a nepohrdne ani sklenkou něčeho tvrdšího.

Holka to uměla pořádně rozjet a stala se nechtěně hlavní hvězdou afterparty, kde pařila až do ranních hodin. Škoda že nejde v tátových šlépějích a nevěnuje se herectví. O herečkách je známo, že za to umějí pořádně vzít a propaří klidně i několik dní. Ale Katka se dala radši na umění a této sféře se vyhýbá obloukem.

Související články

Další články