Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vědci přišli na to, jaké mají psi sny, a páníčkové z toho šílí!

Vědci přišli na to, jaké mají psi sny, a páníčkové z toho šílí!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Zná to každý, kdo kdy viděl pejska spát. Někdy je to pokojné chrupkání, kdy je pejsek stočený v kolečku a ani nedutá. Jindy zase pejsci stříhají ušima, běží ze spánku, kníkají, šermují tlapkami nebo mávají ocasem. Co se jim vlastně zdá?

Časopis People udělal rozhovor s experty z Harvardu a zeptal se, o čem pejsci sní. Tedy pokud zrovna ve snech nehoní sousedovic kočku či nežerou oblíbenou kostičku.

"Lidem se zdá o stejných věcech, s jakými se vypořádávají během dne. Jenom jsou jejich představy více vizuální a naopak méně logické. Není důvod si myslet, že u zvířat je tomu jinak. A když vezeme v potaz, že psi jsou ve většině případů pevně spjati se svým páníčky, tak je jasné, že sní o nich. O páníčkově obličeji, pachu, o tom, jak si hrajete nebo čím vás v poslední době naštval," píše se v rozhovoru.

Když se majitelé psů dozvěděli, že jejich miláčkům se zdá o nich, tak se mohli zbláznit štěstím. Na sociálních sítích se vyrojily fotky spících pejsků a vedle téměř hysterických páníčků plačících dojetím.

Tak pro svého pejska udělejte dnes něco hezkého, ať se mu o vás ještě zdá!

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy