Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VĚDCI ODHALILI: pod vlivem alkoholu nebo marihuany zažijete ten nejlepší sex! Podívejte se proč

Věděli jste to?
Rádi si dáte pár drinků nebo panáků? Nebo jste občasným uživatelem marihuany? Pak jste zřejmě šťastným člověkem a máte mnohem lepší sexuální život než ti ostatní. Vědci to dokazují v posledním výzkumu.

To je práce snů, dělat sexuální studie a shromažďovat informace o tom, co je důležité k tomu abychom prožívali kvalitnější a lepší sex. Několik výzkumníků z New Yorku testovalo 24 dobrovolníků, aby mohli odhalit, jestli je opravdu sex pod vlivem alkoholu či drog lepší. Co se dozvěděli, vás dostane!

Odhalili, že opilí lidé, kteří si s přáteli dají pár jointů, jsou nejen uvolnění a klidní, ale také se cítí pod vlivem víc přítažliví, nespoutaní a odvážní. Bohužel to má háček, pod vlivem se jednoduše může stát i to, že si užijete s někým, kdo by se vám v normálním stavu vůbec nelíbil. A po vystřízlivění přijde trpké probuzení, a rychlý útěk domů.

Z toho plyne jediné ponaučení, nejlepší je konzumovat alkohol i trávu s rozumem. Nic se nemá přehánět, je to opravdu šok, když se ráno probudíte, a vedle vás je někdo, kdo ani trochu nepřipomíná toho krasavce, kterého si pamatujete ze včerejšího večírku.

Související články

Další články