Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Věčný princ Trávníček (69) o tříletém synovi: Musím se namáhat... Čím ho Max trápí?

Zdroj: Facebook M. Trávníčkové
+ Dalších 11 fotografií
RODIČOVSTVÍ
Na stará kolena se rozhodl stát se znovu otcem, a tak už tři roky domov herce Pavla Trávníčka (69) připomíná víc hračkářství než klasickou domácnost. Jak si otcovství v pokročilejším věku užívá? A co ho na tom trápí?

„Max už žvatlá, má svůj jazyk, musíme se namáhat, abychom mu rozuměli. Ale patří to k tomu věku a je to rozkošný. Už je to človíček se svými myšlenkami, má svou hlavu a poznává svět. Je to to nejlepší, co může člověk poznat,“ rozplýval se Pavel Trávníček při rozhovoru pro eXtra.cz.

„Náš dům se proměnil v obrovské hračkářství, náš životní prostor se výrazně zmenšil. Vládne tu král Maxmilián Naštěstí mám svou pracovnu, kam se můžu zavřít, když potřebuju chvíli klidu,“ svěřil se nám hrdý táta, jehož syn se den před Silvestrem dočkal dortu se třemi svíčkami.

Strach

Jedna věc ho ale u synátora trápí.

„Max je stejně jako všechny ostatní dnešní děti postižený mobily. Vezme telefon a počítač a hodinu do toho kouká. Ani nevím, jak se s tím naučil dělat, asi to odpozoroval. Trošku mě to děsí. Ale věřím, že se časem odtrhne, zjistí, že jsou na světě jiné a zajímavější věci,“ doufá doživotní pohádkový princ

Mamánek

Znovu se asi už tátou nestane, jeho manželka Monika další dítě nechce.

„Je spokojená, jedno dítě jí stačí. Máme kluka, a jak se všeobecně ví, ti dají pěkně zabrat. Nemá to tak jednoduché. Ale je dobrá mamina. Baví ji to a je pozorná. A synáček je jako většina kluků samozřejmě mamánek. Bez ní nedá ani ránu,“ dodal Trávníček.

Související články

Další články