Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Věčně zhulená Kristýna přesáhla v Ulici všechny meze: Skončila v rukou policistů a jde to s ní z kopce

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
ulice
Kristýna jde v poslední době z průšvihu do průšvihu. A bohužel bude ještě hůř. Nestačí, že chodí domů zkouřená a k mámě se chová tak, že je občas na facku. Kristýna si prochází složitou pubertou a velmi ji poznamenal nešťastný vztah s Filipem. Po rozchodu se začala chovat jako utržená ze řetězu a je k nezastavení. Blanka si se svojí dcerou neví rady, ale to netuší, že bude ještě hůř.

Kristýně nestačí, že kriminalisté vyšetřující Evžena v rámci případu Mastného objevili v dětském pokoji při domovní prohlídce marihuanu, kterou si přinesla domů. Už brzy začne mít ona sama opletačky se zákonem. Dostane se do spárů policie a rozhodně to nebude jen tak.

Situace se vyhrotí natolik, že Blanka s Evženem budou muset na policii, kde je čeká nemilé překvapení. Kdysi bezproblémová Kristýna je nyní magnetem na všechno špatné. Zatčení policií navíc v její matce Blance prohloubí chuť k alkoholu.

Z celé situace je nejvíce nešťastný Evžen, který na jednu stranu vidí, jak se jeho láska začíná pomalu upíjet, ale na druhou stranu ví, že není Kristýnin otec, a proto se k ní tak nemůže chovat. Kde jsou ale hranice snesitelného? Je Kristýna nová Adriana?

Související články

Další články