Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Věčně vysmátá Uršula Kluková slaví 81 let: Potíže mi dělá vzteklá čivava Bob!

Uršula Kluková slaví 81:  Co dnes dělá královna smíchu
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
VÝROČÍ

Herečka Uršula Kluková loni oslavila osmdesátiny ve velkém, na dnešní další narozeniny proto nic neplánuje. Jak řekla eXtra.cz, jen si tak spokojeně žije se svými zvířaty, děkuje tam nahoru, že nemá žádné větší zdravotní problémy, a spokojeně vzpomíná na svou kariéru.  „Nemohla jsem prožít lepší,“ říká žena, která by mohla být synonymem pro smích.

Uršula Kluková: Zázračné zdraví

„Abych vám pravdu řekla, ještě mě ani nenapadlo, že bych měla letos slavit narozeniny. Včera jsem byla s kamarády v klášterní kavárně v Broumově a tím bych to asi považovala za oslavené,“ uvedla pro eXtra.cz legenda české zábavy Uršula Kluková, která si loni při kulatinách užila oslav až nad hlavu.

„Kde mi něco uspořádali, tam jsem se ukázala. Slavilo se týden, dostala jsem krásné dárky. Je to hezké, když si na vás někdo vzpomene, ale na oslavy si skutečně sama nepotrpím,“ tvrdí herečka.

I přes požehnaný věk jí život nekomplikují žádné zdravotní neduhy.

„Musím to zaklepat, ale jsem naprosto spokojená. Nic mě zatím netrápí a byla bych ráda, kdyby to vydrželo co nejdéle. Snad to nezakřiknu,“ doufá vždy usměvavá umělkyně.

Žije se vzteklou čivavou

Uršula léta žije sama, společnost jí dělá kocour a čivava se zvláštním jménem. O tom se rozpovídala před rokem na vlnách Radia Wave.

Jmenuje se Bob Emanuel Kalíšek, to má podle chovné stanice. A je to pěkný hajzl. Včera mi zrovna utekl. To jsem si dala, to bylo řvaní a lítání! Nebála jsem se ani tak o něj, že by mu někdo ublížil, jako spíš o ostatní, protože on je strašně vzteklý a kouše. Nakonec mi pomohli nějací lidé a nic se nestalo. Kočka zase nechtěla jít domů, takže mě poškrábala a utekla mi. Jsou to klasické radosti se zvířaty,“ říká pobaveně.

I přes věk zasloužilé penzistky stále vystupuje. „Přes léto je to volnější, ale to i proto, že už odmítám pracovat venku. Při takových vystoupeních se lidé nesoustředí, není to ono. Ale nedávno jsme třeba byli na vystoupení s Jirkou Krampolem a bylo vyprodáno. Těší mě, že nás mají pořád ještě rádi. A s Jirkou si za celý život skvěle rozumíme, jsme na sebe zvyklí, víme o sobě naprosto všechno, a tak mě to s ním baví,“ přiznává umělkyně, která jako by desítky let vypadala stejně.

„Celou svou kariéru jsem měla štěstí a nemohla jsem ji mít lepší. Lidé mě znají a mají mě rádi. Nemůžu být spokojenější,“ prohlásila pro eXtra.cz radostně.

Co by si vůbec přála za dárek? „Mám všechno, co potřebuju. Ale houby by mohly růst, to by mě potěšilo. Letos u nás moc nejsou. Sama se v nich vůbec nevyznám, tak mi je buď někdo dá už přebrané, nebo když je nasbírám sama, tak mi je pak kamarádi proberou,“ dodala Uršula Kluková.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy