Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Věčně těhotná stíhačka Tori Spelling: Manžel od ní zdrhá za hezčími!

Zdroj: Profimedia.cz

Tak ani hromada peněz z miliardového dědictví a velmi úspěšný tatínek nejsou v Hollywoodu zárukou štěstí! To ví dokonce i šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný, který má taky slavného otce a každý měsíc od něho dostává tisícovku na zmrzlinu, aby nedělal u holek ostudu.

Ale Tori (39), na rozdíl od našeho Pavla, vlastní miliardový majetek, několikero nemovitostí, čtyři děti a nevěrného manžela. A teď se bude muset rozvádět a navíc solit dolary těžce vydělané jejím otcem Aaronem, který byl náhodou velmi bohatý a úspěšný producent a topornou dceru protlačil, kam se dalo. Zejména do jeho seriálu Beverly Hills 90210.

Céčkový herec Dean McDermott (46), manžel Tori, jí totiž celou dobu nakukával, že krásná je vlastně každá žena a nebral si ji jen pro peníze. Blonďatá naivka, která píše heslo „dcera“ do kolonky zaměstnání, mu to sedm let žrala a dokonce před čtyřmi lety obnovili manželský slib. Do toho byla Tori pořád těhotná a rodila víc dětí, než kolik si jich Angelina Jolie s Bradem Pittem stíhají vybírat v kambodžských chudobincích. Jenže zlatokop Dean měl s Tori jiné úmysly a „koňská hlava“, jak ji tento buran zvaný manžel kolikrát slovně zahanboval, na to začala postupně přicházet.

McDermott je snad ještě horší herec než Tori, takže si potřeboval najít bohatou paničku, jelikož těmi svými filmovými skvosty si nevydělá ani na hodiny herectví, a tvářil se na veřejnosti jako zamilovaný manžel, zatímco bokem klátil svůdnější adeptky. A žárlivá a ponížená Tori, která doma sedí na zadku a stará se o čtyři děti, začala svého manžela brutálně stíhat. Lezla mu do soukromé pošty, prohledávala mobil a nakonec se jí pátrání (ne)vyplatilo. Přišla na Deanovy opakované nevěry a podala žádost o rozvod.

Což je věc, na kterou Dean nejspíš čekal, proto se ani manželství nesnaží zachránit. Zamilovaná Tori se pořádně před svatbou nepojistila a teď jí hrozí, že darmošlapovi bude muset vypláznout zhruba 300 milionů amerických dolarů.

300. Milionů. Dolarů.

Milé české zlatokopky a neúnavné baličky zámořských hokejistů, máte se ještě co učit.

Související články

Další články