Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Věčně nahá Vica Kerekes slaví čtyřicátiny: 15 fotek rajcovní zrzky, která dokáže svést každého muže

Věčně nahá Vica Kerekes slaví čtyřicátiny: 15 fotek rajcovní zrzky, která dokáže svést každého muže
Zdroj: Facebook
+ Dalších 11 fotografií
Galerie
Krásná Vica Kerekes slaví 40. narozeniny. Slovenská diva s maďarskými kořeny je známá tím, že se skoro v každém filmu, ve kterém hraje, objeví nahá. Na tuhle herečku se stačí podívat a už víte, že to bude pořádná dračice. Za redakci jsme připravili 15 jejích nejžhavějších snímků.

Do této odzbrojující zrzky by málokdo řekl, že slaví už 40. narozeniny. Vica Kerekes má pořád obličej jako panenka a k tomu tělo bohyně. Vica zpočátku nevěděla, zda má herectví vůbec dělat.

„Když jsem skončila školu, měla jsem obrovské dilema. Nakonec jsem se rozhodla, že budu herečka a vyberu si tuhle svoji cestu. Když jsem skončila, řekla jsem si… ano, když to budu dělat, tak se vším, co je potřeba. To je duše a je to tělo,“ říká Slovenka, která svůj největší vzor vidí ve francouzské herečce Juliette Binoche. „Prostě do toho jde naplno, a když si to role žádá, tak se svlékne,“ říká Kerekes.

Kdyby se Vica pro herectví nerozhodla, byla by to věčná škoda, nemyslíte? Podívejte se na její nejvíc sexy snímky v naší galerii.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy