Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Věčná potížistka Lindsay Lohan míří zase do basy: Podívejte se na sbírku jejích policejních fotek!

Průšvihářka u soudního slyšení, napařili jí tam tři měsíce
v ochranné léčbě v Centru Betty Ford pro drogově závislé.
+ Dalších 6 fotografií

Není alkoholička, kokain měla jen čtyřikrát v životě a rehabilitaci ani léčbu rozhodně nepotřebuje. Aspoň tohle o sobě tvrdí sama Lindsay Lohan (26). Jasně. Soudy totiž asi nemají nic jiného na starosti, než dělat herečce schválně zle a posílat ji jen tak z rozmaru na veřejné tresty do márnice nebo ji strčit na odvykačku. Že někoho přejede autem nebo ji ochranka tahá zpod stolu zkalenou jak dělo, to je vlastně jen shoda náhod.

V Americe ale už mají jejího zlobení dost. Vysoce problémová hvězdička, která má věčně umouněný nos od koksu, prázdné lahve vodky sype z kabelky a silnice křižuje pod vlivem všech možných i nemožných látek, u soudu vždycky brečí jak želva, že bude hodná, a pak utíká od povinností a kašle na úřední rozhodnutí.

Jako teď naposledy, když ji soud poslal na 90 měsíců do ochranné léčby na kliniku pro drogově závislé kvůli loňské nehodě, kterou způsobila – světe, div se – zase pod vlivem. Zatracená náhoda. Jenže Lindsay přiletěla do Kalifornie, kde léčebna stojí, omrkla barák, otočila se na podpatku a suverénně zdrhla. Bohužel to ale pro ni znamená, že pokud nepřijde k rozumu, vydá na ni soud zatykač a Lindsay namísto do krásné kliniky, kterou uvidíte v galerii, si to nasměruje opět do studené a hnusné cely. Tam už se jednou ocitla v roce 2010 za porušení podmínky za řízení v opilosti.

Další policejní portrét na památku pro ni bude maličkostí, Lindsay je v jejich sbírání profík. Už jich má šest a doma si z nich může vylepit soukromou Síň slávy. Kdo z vás to má?

Mohlo by vás zajímat

Další články