Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Večírky vyměnil za rodinnou pohodu: Jakub Štáfek vyvezl do Varů snoubenku s dcerou Olivií

Jakub Štáfek s rodinou v Karlových Varech.
Zdroj: profimedia
KVIFF

Jakub Štáfek (31) vyrazil se snoubenkou Dominikou Doležalovou a malou dcerou Olivií na filmový festival do Karlových Varů. Spokojená rodina si vyrazila na procházku na kolonádu. Samotný herec se nedávno eXtra.cz svěřil, že role otce ho v mnoha věcech změnila. 

Oblíbený herec Jakub Štáfek si zahrál hlavní roli v komedii Shoky & Morthy: Poslední velká akce, který byl nedávno uveden do kin a u lidí i filmových kritiků sklidil v drtivé většině samou pochvalu.

Štáfek si nenechal ujít 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a dorazil se snoubenkou Dominikou.

Společně jako rodina s kočárkem vyrazili na čerstvý vzduch do karlovarských ulic a na kolonádu. V nedávném rozhovoru se herec svěřil, že role otce ho v mnohém změnila.

"Nejvíce mě překvapila bezmezná a neutuchající láska k človíčkovi, který se tady vyloupne. To mě překvapuje každý den. Překvapuje mě, kolik času bych byl schopen s dcerou strávit jenom tím, že ji budu rozmazlovat," řekl eXtra.cz na předpremiéře filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce.

"Já si to rodičovství užívám. Nic moc nechci dělat, vlastně jsem trochu zlenivěl, co se týče práce. Nechci, aby mě ráno odvezli někde na plac a večer bych zase přijel domů a ani bych neviděl dceru usínat. Moc se mi do toho popravdě nechce. Vyhovuje mi to teď, jak to mám. Chodím na tréninky, dělám domácí práce, chodím na procházky," dodal.

Více o Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2021 ➔  
Související články

Další články