Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Večírky a ženy: 10 snímků, které zachycují Karla Gotta, když opustil Bertramku

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
společnost
Miloval svůj klid, ale během svého života se také často rád objevoval mezi přáteli na společenských akcích. Měl rád kvalitní humor, příjemné historky a dobrou společnost. Takový byl Karel Gott (+80), který nezkazil žádnou legraci. Uměl vždy naslouchat, ale být i vynikajícím vypravěčem...

Než se zamiloval do své manželky Ivany, často byl k vidění ve společnosti přátel na různých společenských akcích. Doma ho totiž nic nečekalo… „Před deseti lety jsem si to neuměl představit, že by tady byly dvě děti, že bych se o ně staral. Dřív jsem se těšil, že někam vyjedu, teď se rád vracím a vím proč,“ prozradil Gott v roce 2009 v dokumentu nazvaném Fenomén Gott. „Karel za to co dělá, platil daň. Věnoval se hudbě na 120 procent. A byly mu tak odepřeny věci jako je to rodinné zázemí. Občas jsme se vraceli z koncertu ve tři ráno a Karel mi říká, pojď ke mně na kafe,“ prozradil Gottův dvorní klavírista Pavel Větrovec s tím, že Mistr věděl, že doma bude osamocen.

Sám kolega z branže Pavol Habera tato slova potvrdil. „Karel dokázal to co my ne. My chtěli být s rodinou, on se obětoval pro fanoušky,“ řekl.

Karel Gott miloval být ve společnosti lidí, fanoušků, přátel. „Byl vynikající vypravěč vtipů. Vždy si užíval přítomnosti přátel,“ prozradila před časem Jiřina Bohdalová.

O tom, že Mistr se rád objevoval ve společnosti, vypovídají snímky v galerii. Na nich je Mistr zachycen nejen se svou manželkou Ivanou Gottovou, ale i kolegy z branže. Byl oblíbený, talentovaný a fenomenální. Proto mnoho lidí jeho prohru se zákeřnou nemocí nese velmi těžce.

Související články

Další články