Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Večírek v nouzovém stavu: Pes měl roušku, ostatní vulgárně nadávali Babišovi a pili pivo

Večírek v nouzovém stavu: Pes měl roušku, ostatní vulgárně nadávali Babišovi a pili pivo
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
video
Pes měl roušku a choval se podle pravidel. Další účastníci večírku už tak svědomití nebyli. Partička se natáčela při pití piva, roušky padaly pod brady a celé vystoupení vrcholilo urážením Andreje Babiše a Miloše Zemana. Máme tu další jedince, kteří si myslí, že pravidla zavedená v nouzovém stavu neplatí pro všechny.

Video se objevilo ve facebookové skupině s názvem V.I.P SOKOLOVÁCI město kde žiju já i ty. Už ho sdílela tisícovka uživatelů. Video se tedy rychle šíří po internetu.

Muž na záznamu říká, že video je pro partičku z Hradu. "Máme ty roušky a dodržujeme ty karantény," říká hlavní aktér videa. Muž ukazuje na kameru točené pivo a znovu opakuje, že všichni mají roušky. Pak ale přejde k vulgárnímu tónu a míří na prezidenta a premiéra. "My už ti na to ser∗m, čur∗ku. Na zdraví," ozývají se další hlasy.

To je náš štáb

"Andrejko děkujeme ti, že si nám dodal tolik roušek. Bylo to skvělý. A teď sledujte, napijeme se i s rouškama," říká muž. Pak kamera míří do stropu a společnost se napije. Když kamera znovu zabírá stůl, tak je vidět, že někteří mají roušky pořád pod bradou a pomalu si je zkouší nasadit.

"Je to náš krizový štáb, který tady zasedá. Takže, Andrejko, máme tě fakt v p∗či. Jsme rádi, že si zavřel ty hospody. Z týhle dostaneš DPH tak maximálně z nákupu, ty šmejde. Tak se měj, ty buzíku. A moc děkujeme za těch 25 tisíc, co nám stejně nedáš," zní na konci videa.

Na videu vystupuje minimálně třináct osob. Nezdá se, že by všichni patřili k jedné rodině. Je otázkou, zda video vzniklo v restauraci nebo někde v kempu.

"Každý máme na nějakou situaci svůj názor. Ale sakra... Co si jako tímhle videem dokázali? Co si jako od toho slibovali? Přijde mi to smutný a zároveň vtipný, jak někdo může být tak hloupý a bezmyšlenkovitý. Chtěl bych vidět video, jak moc velcí borci to budou, až se z toho budou zodpovídat," hodnotí záznam jeden z diskutujících. "Kašlou hlavně na sebe a na své okolí. Extrémní ignorance a hloupost," dodává další hlas.

Hlas lidu

"Tohle je smutné! Tato skupinka si myslí, jak to vládě nandala a že jsou strašně vtipný! Ale poplivali a pošpinili práci lidi kteří denně riskují své životy a životy své rodiny pro lidi, kteří jsou nemocní! A kolik jich už zemřelo! Myslím, že lidem, kteří dělají takové věci v téhle smutné a těžké době, se to jednou vrátí! Nemá cenu je pokutovat! A navíc, když vidím oči toho smutného pejska, který tam musí být a ještě mu dají roušku, je mi úzko! Doufám že jste na sebe hrdý," vzkázala skupině paní Lucie.

Jaký názor na video máte vy? Znáte někoho z aktérů? Pište své názory do diskuze.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy