Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Večer za hvězdu a ráno za podivně vypadající stvoření. Bohužel to je častá realita!

Tak tohle je k neuvěření.
Zdroj: facebook
+ Další fotografie
Co všechno se dá upravit na obličeji za pár minut? To se budete divit. Podívejte se na největší proměny, které zamotaly hlavu nejednomu muži. Z rozdílů budete v šoku.

Říká se, že každá žena je krásná. No, nevíme. Při pohledu na tyhle fotografie zůstává rozum stát. Pouhými líčidly se dá vytvořit naprosto jiný vzhled, který nemá s realitou nic společného. Není to smutné, kam až společnost v cestě za krásnou tváří zašla?

Kvůli nastavenému ideálu krásy, který nemá se skutečností moc společného, se ženy jak šílené snaží svou přirozenost neustále měnit. Kam až se svou proměnou zacházejí, posuďte sami. Každopádně jde o krutou lež, kterou svému okolí vydávají za pravdu.

Co s takovou pastí mají dělat chudáci muži, kteří prostě nechápou, že to, co vidí, nemusí být vždy pravda? Při zjištění reality většinou upadají do šoku, to je už ale většinou pozdě!

Související články

Další články