Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Večer vyhrajeme na MS s trapnými Slováky: Nikoho to nezajímá, všichni chtějí novinky z Uhříněvsi!

Jarda Jágr a jeho parta musí počkat až po pohřbu, pak budou někoho
interesovat.
Zdroj: profimedia.cz

Dnes večer vyhrajeme hokej nad zoufalou slovenskou reprezentací, ale Čechy hokejový svátek příliš nebere.

Média se předhánějí v referování o mrtvé Džambulce a každodenních pietních peripetiích Josefa Rychtáře (56), že se v běloruském gulagu chystá šampionát v hokeji a s Jardou, který nedávno odhalil na Facebooku vrahy Ivety, na place, to musíme v novinách mezi Ivetou a Ivetou a pohřbem Ivety hledat.

V souvislosti s hokejem (vzhledem k jasnému výsledku s outsiderem z východu) zajímá fanoušky jen jedna věc. A to zda je pravdivá fáma, že před zápasem budou hokejisté obou zemí držet spolu s běloruským diktátorem Lukašenkem minutu ticha za zesnulou Ivetu…

Dobře, to už trochu přeháníme, pravda ale je, do pondělního nebo úterního pohřbu musí hokej počkat, protože národ má důležitější starosti typu kolikrát dnes Rychtář vyběhne z vily a něco provede, kolikrát si zavolá hrabě s Pepou či zda přijde na funus Jirka Pomeje se správkyní konkurzní podstaty, nebo bez.

Nejhorší je, že šampionát zahajujeme s tak slabým a nezajímavým soupeřem, který reálně patří spíše do skupiny B mistrovství světa, a zápas tak nemá přílišnou atraktivitu, dokonce se kvůli bolavému stehnu bude možná šetřit největší česká hvězda Jaromír Jágr (42), takže není o co stát.

Leda byste chtěli hodně gólů a v akci oba slovenské gólmany.

Související články

Další články