Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Večer pro dobrou věc pomohl dobré věci!

Zdroj: oficiální zdroj
+ Další 2 fotografie
Za podpory města Jaroměř a Městského kulturního střediska se v zaplněném divadle v Jaroměři konal již sedmnáctý ročník akce Večer pro dobrou věc, který pořádá David Novotný.

Záštitu nad akcí přijala místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny a poslankyně Soňa Marková a dodala: „Jsem ráda, že akce se účastní děti i dospělí z různých sociálních zařízení a já jsem již zde poněkolikáté přítomna na této významné akci, moc se mi akce líbí." Tuto dlouhodobou akci ocenil místostarosta města Jaroměř Jiří Kubina, který tento slavnostní večer ocenil slovy: „Je to již tradice a hodnotím tuto akci jako velmi významnou pro Jaroměř a je již stálicí v našem městě."

Večerem provázeli Martin Zach a Miluška Bittnerová (39). Martin Zach druhý den odletěl na závody do Dubaje. Do Jaroměře ho doprovázela i maminka. Celý večer moderoval s Miluškou Bittnerovou.

Miluška Bittnerová na akci laškovala se semifinalisty Muže roku Davidem Jačkem a Matyášem Hložkem. „Přiznám se, že mi jsou oba velmi sympatičtí a klidně bych zašla na kafe s nimi,“ dodala v zákulisí Miluška Bittnerová. Pánové do Muže roku se mohou neustále přihlašovat. David Jaček je z Nového Města nad Metují a Matyáš Hložek je syn zpěváka Standy Hložka a pracuje jako trenér v posilovně v Praze, dále studuje a hraje hokej a fotbal.

Nelly Řehořová přijela do Jaroměře s novými písničkami. „Je toho hodně, vymýšlíme nové písničky a projekty, do toho natáčím filmy a ještě mám školu a na kluky nemám vůbec čas,“ smála se Nelly Řehořová.

Anička Slováčková prozradila o svém novém objevu: „Seznámili jsme se v pizzerii, jsme spolu od prosince a jsem s ním šťastná, rodiče ho už poznali a schvalují mi ho.“ Její vyvolený vlastní pizzerii v Praze.

Kamila Nývltová (27) přiznala, že je nyní zamilovaná. „Zatím nechci prozradit více, nebydlíme spolu, ale je to moc fajn a jsem šťastná,“ dodala Kamila.

Ilona Csáková si odskočila ze Špindlerova Mlýna, kde tráví se svými dětmi prázdniny. „Já jsem si přijela sem odpočinout od dětí,“ smála se v zákulisí Ilona. Ta zhubla 8 kg a vypadá skvěle. „Začala jsem cvičit a běhám kolem dětí, do toho vystoupení a ono to jde samo,“ krčila rameny Ilona.

Martin Chodúr dorazil, přestože hrozilo, že nebude moct vystoupit. Již několik dní ho trápí zánět hrtanu a nachlazení. „Takhle velký lékový arsenál jsem si dlouho nikam nevezl,“ dodával Chodúr. Přivezl si i inhalátor na hlasivky.

Výtěžek ve výši 68 525 Kč ve finanční a materiální výši obdrží Muž roku Martin Zach, Základní škola speciální v Jaroměři, Stacionář Cesta v Náchodě, Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují. "Jsem velmi rád, že se podpoří opět zařízení, která to potřebují," dodal pořadatel David Novotný

Související články

Další články