Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

VE ZLÍNĚ TO ŽIJE! Kvůli sázce vlezli do automatu na plyšáky a nemohli ven!

Tohle tedy nebyla dobře promyšlená sázka!
V jedné ze zlínských hospod bylo 17. listopadu ráno skutečně veselo. Dva muži vlezli kvůli sázce do automatu na plyšáky, jenomže se už nemohli dostat ven. Na pomoc byla přivolána policie, která muže pomohla vyprostit.

Zlínská policie obdržela ve čtvrtek ráno zvláštní telefonát od muže, který tvrdil, že je se svým kamarádem uvězněn v automatu na plyšové hračky a nemůže ven. Muži se dostali do automatu kvůli sázce.

Po bujaré noci zaměstnanec hospody se svým kamarádem uzavřel podivnou sázku se třemi slečnami, které v podniku zůstaly po zavírací době.

Slečny se měly obnažené vystavit ve výloze a muži na oplátku měli vlézt do automatu na plyšáky. Dívky svou část sázky splnily, tak byla řada na pánech. Ti se nasoukali do automatu dvířky, od kterých měl zaměstnanec klíč. Děvčata však projevila jistou míru škodolibosti a dvířka za pány zavřela. Holky pak z podniku odešly.

Pánové tak zůstali uvězněni v automatu a nebyl nikdo, kdo by jim pomohl. Dvířka se totiž dají otevřít pouze z vnější strany. Naštěstí měl jeden z nich u sebe telefon a zavolal policii, která jim přispěchala na pomoc. Ve Zlíně prostě umí žít!

Mohlo by vás zajímat

Další články