Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ve Zlaté labuti jde do tuhého: Dancingerová nedodržuje pravidla v životě ani před kamerou

Simona Lewandowská a Marta Dancingerová hrají v seriálu kolegyně z práce.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
DRAMA

Herečce Martě Dancingerové (31) opět teče do bot. Tedy alespoň její postavě Báry v seriálu z prostředí obchodního domu Zlatá labuť, kde na jeho zaměstnance, ale i vysoký management dopadá tíživá atmosféra doby a v bezpečí se již necítí vůbec nikdo. Nový díl můžete sledovat na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

V obchodním domě Zlatá labuť začíná pěkně přituhovat a v nelehké situaci se "pro změnu" ocitá postava herečky Marty Dancingerové, jejíž prostořeká Bára Veselá se do problémů dostává téměř obden. Tentokrát však ne zcela vlastní vinou. Pro všudypřítomné gestapo se stala klíčem k nalezení nechvalně známého Marka Záhoře v podání Jana Dolanského (45), jinak sympatického herce, jenž snad zatím v žádné roli nepůsobil tak protivným dojmem. Gestapo ale věří, že se v něm přesto skrývá alespoň špetka dobra, a sází na to, že se pokusí svou bývalou seriálovou přítelkyni a lásku zachránit. Aby ji ale mohli sebrat, budou ji muset nejdřív najít.

Dancingerová: Pravidla stavím na druhou kolej

Ačkoli se seriál zabývá osudy mnoha lidí nějakým způsobem spojených s luxusním obchodním domem, role Marty Dancingerové na sebe od počátku strhává největší pozornost.

"Myslím si, že s ní něco společného mám. Nevím, jestli nedodržuji pravidla, ale asi jsem takový člověk, který je má tak trochu odstavená na druhé koleji. Hlavně tedy v dospívání. A nemám obecně ráda dodržování návodů. Třeba když mám péct buchtu, to se nedokážu vůbec držet receptu. Já jsem v tomhle improvizátor. Takže v tomto jsme si asi podobné, že rády improvizujeme v různých situacích. A ona je také taková dost ironická, což se mi líbí, a s ničím se moc nemaže," prozradila v rozhovoru pro Novu, co ji spojuje s postavou Báry Veselé.

Trable s gestapem

Gestapo sice neví, kde se Bára nyní nachází, ví ovšem, kde bydlela ještě se Záhořem, takže si pro ni přijdou tam. Ten byt ovšem nyní obývají uprchlíci z Německa a Bářini kolegové Maurerovi (Lucie Štěpánková, Adrian Jastraban), kteří mají z režimu velký strach, a to právě kvůli svému původu. Prozradí, že má gestapo Báru přímo pod nosem ve Zlaté labuti?

Že jde po Báře gestapo, to se na poslední chvíli dozví i Petr (Adam Vacula), který jí chce jako vždy pomoci, ale ona to odmítá, protože věří, že ji tam nemohou jen tak držet. To se ovšem velmi plete, jak již brzy zjistí její kamarádka Eva (Beáta Kaňoková).

Jak do celé situace zapadne Jaroslav Plesl coby Gruber? Nový díl seriálu Zlatá labuť můžete sledovat ve čtvrtek 11. května na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy