Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

V zimní komedii Špindl zazáří i Kateřina Klausová: Blondýnka nemá po Lídě Baarové o práci nouzi!

V zimní komedii Špindl zazáří i Kateřina Klausová: Blondýnka nemá po Lídě Baarové o práci nouzi!
Zdroj: Profimedia.cz/Bontonfilm
+ Dalších 21 fotografií
V dramatu Lída Baarová si střihla roličku Adiny Mandlové a od té doby je o Kateřinu Klausovou (24) zájem. Úspěšná golfistka a herečka se objevila v kampaních mobilního operátora i internetového obchodu s oblečením.

Nová zimní komedie Špindl bude nářez! Sestry Eliška, Katka a Magda vyrážejí na dámskou jízdu do Špindlerova Mlýna. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu? Jisté je, že potkají další účastníky a zábavné postavy a během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií.

Jednu z hlavních rolí získala Kateřina Klausová (24), kterou si pamatujete z filmu Lída Baarová. Tam si zahrála prvorepublikovou krásku Adinu Mandlovou (†81).

Od té doby nemá Miss Golf o práci nouzi. Objevila se v reklamách mobilního operátora a stala se tváří kampaně internetového obchodu s oblečením. Vidět jsme ji mohli i v komedii Seznamka.

Teď zazáří v očekávaném filmu Špindl, kde si zahrála po boku Anny Polívkové (38), Davida Gránského (25), Jakuba Koháka (43), Marka Vašuta (57) nebo Alice Bendové (44).

Špindl natočil Milan Cieslar, tvůrce komedií Láska je láska nebo Život je život.

Související články

Další články