Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Ve vzduchu je cítit sex! Kdo si to s kým rozdá na Robinsonově ostrově 2? VIDEO

+ Dalších 42 fotografií
V druhé řadě reality show Robinsonův ostrov začíná být pěkné horko. Už od začátku bylo jasné, že všech devatenáct soutěžících nevydrží na ostrově držet celibát. Nikdo ale netušil, že to mezi některými začne jiskřit tak brzy. Na druhou stranu není na co čekat, řekli si pravděpodobně Katka s Radimem, kteří spolu před kamerami okatě flirtují. Za jak dlouho skončí pod palmou?

Už dnes večer pokračuje na Nově premiérová řada reality show Robinsonův ostrov. Přátelství, ale i láska se mezi jednotlivými soutěžícími začíná formovat. Alespoň u dcery legendárního gólmana Kateřiny a Radima, který prohlašoval, že si na ostrov nepřijel „dělat“ přátele, se okatý flirtík nedá přehlédnout. Konverzačka se silně sexuálním podtextem postupně gradovala. Sex je přesně to, co na ostrově všem chybí.

Katka s Radimem se slovně odvázali u výroby kříže. „Ty máš taky trošku zrzavý fousky, tak se k sobě budeme hodit. Ne že bych měla zrzavý vousy teda, ale…,“ zavtipkovala Katka. „Ani tam dole?“ využil situace Radim. A Katka do toho šla tvrdě. „To uvidíš za chvíli, možná.“ Radimovi se Katka zalíbila a tvrdí, že rozhodně netaktizuje.. „Katka má charisma, líbí se mi jako ženská. Tohle není moje herní strategie, i když se hodí a rád to k tomu připojím, ale přijde mi jako fakt zajímavá ženská,“ vysvětluje Radim. Jen jen otázkou času, kdy to nevydrží a… Zdá se, že na Robinsonově ostrově 2 se máme ještě na co těšit. Nezapomeňte se dívat už dnes večer ve 21:25 na Nově.

Mohlo by vás zajímat

Další články