Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ve Vysokých Tatrách v restauraci se střílelo: Matka ze strachu spustila z okna dítě

Ve Vysokých Tatrách v restauraci se střílelo: Matka ze strachu spustila z okna dítě
Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky
střelba
V neděli ve večerních hodinách přepadl neznámý muž se zbraní kolibu na Štrbském plese ve Vysokých Tatrách. Muž od personálu požadoval peníze a na důkaz, že to myslí vážně, dvakrát vystřelil do stropu. V kolibě nastal okamžitě chaos a hosté se vrhali pod stoly. Naštěstí se incident obešel bez zranění.

Do koliby u jezera na Štrbském plese ve Vysokých Tatrách vešel zhruba kolem osmnácté hodiny večerní zadním vchodem neznámý muž. Po personálu začal muž vyžadovat peníze a tři z nich si vzal jako rukojmí.

Podle webu Pluska.sk pachatel lidi okradl. Vzal jim mobilní telefony a klíčky od auta, které následně hodil do lesa. Muž hrozil lidem zbraní a dvakrát vystřelil do vzduchu. V kolibě vypukla panika a hosté včetně personálu se schovávali pod stoly nebo se snažili dostat ven.

Jedna z přítomných matek se rozhodla, že spustí ven z okna budovy svoji dceru, aby ji ochránila. Ozbrojeného pachatele svědci identifikovali jako Poláka. Pachatel se vydal na útěk s částí tržby.

Podle svědků muž měří asi 185 centimetrů a má sportovní postavu. Na sobě měl tepláky a mikinu šedé barvy a na zádech rozměrný batoh. Tvář si zakryl rouškou.

Související články

Další články