Třicetiletá Lucie je se dvěma dětmi na mateřské dovolené. V celé domácnosti se musí o vše starat sama, její muž dokonce ani nevěděl, jaký je stav společného bankovního účtu. Celý chod čtyřčlenné rodiny je na jejích bedrech. Nechce si stěžovat, ale přece jen ji něco dost zklamalo a chtěla, aby to náhradní manželka vyřešila za ni.

„Už dlouhé dva roky toužím po prstýnku z bílého zlata. Měli jsme na svatbě půjčené. Pokud by se ti šikovně a nenápadně podařilo ho nasměřovat k tomuto kroku, byla bych Ti moc vděčná. Už nemám sílu ani náladu si o něj říkat. Odpověď je vždy stejná, že místo prstýnku mám spousty jiných věcí,“ napsala Lucie do manuálu.

To Nataša nestačila zírat. Ve svém muži má podporu a hlavně si jí váží za to, že se dokázala postarat o děti jeho dcery z prvního manželství. Ta pro ně neměla ani na jídlo a jinak by skončily v děcáku, což manželé, kteří jsou spolu 24 let, nemohli dopustit.

Jen by chtěla, aby si jí vážili víc za to, co pro tak početnou rodinu dělá a že jim podřídila celý svůj život. Proto se do Výměny přihlásila. Ale jestli se jinak upovídané Nataše podaří dokopat Leoše, aby konečně manželce Lucii splnil přání a koupil jí vysněný snubní prstýnek, to se podívejte již tuto středu na Primě.