Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ve Výměně manželek nouze o nadávky nebyla: Manžel na přes držku, děti spratci na utlučení!

Ve Výměně manželek nouze o nadávky nebyla.
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Ve smířlivém duchu se ještě nenesla snad žádná Výměna manželek. A ani ta dnešní nebyla výjimkou. Temperamentní Marcela, která přišla do rodiny se šesti dětmi, nadávkami nešetřila. V obou případech pak byl problém s jídlem, které od vyměněných manželek nechutnalo ani jednomu z mužů.

Ve Výměně manželek jsme tentokrát viděli rodinu z Písku, kterou tvoří Marcela (34), Josef (47) a dcery Isabela (15) a Nela (8). Na druhé straně jsme se seznámili s Helenou (43), Luďkem (55), dcerami Helenou (14), Janou (13), Marií (11), Valentinou (12) a syny Petrem (7) a Matýskem (9), kteří žijí ve Vrchotových Janovicích.

Temperamentní Marcela byla celou dobu na prášky z pubertálních dcer, které jí dávaly pořádně zabrat. Neplatilo na ně vůbec nic a to, že je cizí, jí dávaly neustále najevo. „To jsou smradi. A manžel je na přes držku,“ nebála se říct Marcela.

Luděk jí totiž vytýkal téměř všechno. Od vaření až po úklid. Stejně na tom byly i drzé puberťačky, kterým se stýskalo po mámě. „Nesedli jsme si s Luďkem od začátku,“ přiznala v osmi očích Marcela.

Vztah s dětmi byl tématem, které se neslo celou Výměnou manželek. Obě mámy přiznaly, že by měly ve svém přístupu něco změnit.

To v Písku devět dní proběhlo značně smířlivěji. Helena si dokonce chválila Josefa a označila ho za perfektního. Ten ale nebyl spokojený s jejím kuchařským umem, její jídlo mu nechutnalo a musel si ho dokořenit.

V osmi očích pak došlo dokonce na slzy. Těm se neubránil Luděk, který si postěžoval, že za Marcelu musel spoustu věcí dělat sám, ačkoliv byly v manuálu. „Trpěl jsem,“ prohlásil a propukl v pláč. „Já mám doma poklad,“ řekl závěrem směrem ke své manželce.

„Smradi neuvěřitelných rozměrů. Spratci. Kdyby ses takhle chovala, tak tě utluču,“ řekla po návratu domů Marcela své dceři. Bylo na ní patrné, že chování dcer z Vrchotových Janovic zanechalo velkou stopu.

Související články

Další články