Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ve Výměně manželek bude dusno: Závislost na sociálních sítích a problémy ve výchově dětí!

+ Další 3 fotografie
Výměna manželek pokračuje středečním premiérovým dílem. Tentokrát uvidíme, jak si poradí Míša v rodině s pro ni nepřijatelným systémem výchovy a jestli se dokáže Irina přizpůsobit rodině se třemi dětmi, kde jsou úlohy muže a ženy striktně rozděleny.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z obce Malonty, kterou tvoří Míša (23), Michal (34) a synové Sam (5), Tadeáš (2,5) a Danísek (1,5). Na druhé straně se seznámíme s Irinou (30), Alexem (31) a synem Danielem (2), kteří žijí v Ostravě.

Rodinu z obce Malonty přihlásil do Výměny manželek Michal. Hlavní důvodem byla finanční odměna, ale zároveň chtěl zažít něco nového. Trápí ho, že jeho manželka je poslední dobou hodně vznětlivá a až moc času tráví na sociálních sítích. Druhá rodina, která pochází z Ukrajiny, je spolu celých třináct let.

Ve společné domácnosti jsou ale zatím jen tři roky, protože předtím Irina žila na Ukrajině. Středobodem jejich rodiny je syn Daniel, s jeho výchovou bude velmi nespokojená náhradní manželka Míša. Celá rodina totiž skáče podle toho, jak malý chlapec píská. Všichni se mu podřizují a on si dělá, co ho napadne. Dokáže ho mladá maminka za deset dní převychovat?

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články