Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Ve vězení se jí líbí! Heroinová Tereza studuje islám a má plno kamarádek

+ Dalších 72 fotografií
dny v base
Česká pašeračka heroinu Tereza Hlůšková se nevzdává ani v base. Rychle si našla kamarádky a čte islámské knihy. Co dále je u ní nového?

Kdo by čekal, že se pašeračka Tereza Hlůšková definitivně složí, ten se zmýlil. Naopak podle zpráv z Pákistánu se zdá, že Tereze si v base Kot Lakhpat začíná rychle zvykat na tamější tvrdé podmínky.

„Dozorce ve vězení mi řekl, že Tereza už jí normálně. Nemá sice ráda pákistánské jídlo, ale jíst musí. Ostatní vězeňkyně ji učí urdštinu. Některé její kamarádky s ní dokonce chodí na procházky. Nejvíce času tráví Tereza čtením knížek. S ostatními ženami ve vězení vychází dobře a rovněž dozorci si chválili její chování,“ uvedl pro Blesk.cz pákistánský novinář Alí Aršád s tím, že pašeračka čte knihy o islámu.

Jen se jí stýská velmi po rodině. Když přijde řeč na ty nejbližší, tak se Terezce spustí slzy. Pořád ale věří, že odvolačka dopadne dobře. Zatím dostala 8 let a 8 měsíců, ale Tereza věří, že trest jí bude nakonec snížen.

Mohlo by vás zajímat

Další články