Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ve vězení mě chtěli zabít! Blikanec Tomáše Řepky je tentokrát hodně divoký

+ Další fotografie
Blikanec Tomáše Řepky bude tentokrát hodně ostrý. Pozvání do studia přijal bývalý šéf Sparty Praha Petr Mach (52). Ten se mimo jiné rozpovídal o tom, jak ho chtěli ve vězení zlikvidovat. Petr Mach také kritizoval současné poměry ve Spartě.

Blikanec Tomáše Řepky je tu s novým dílem. V minulém díle Řepka vyzpovídal legendu českého fotbalu Tomáše Skuhravého Nyní pozvání do studia přijal bývalý majitel fotbalové Sparty Petr Mach a nebral si servítky.

"Za neproclený automobil mě poslali na 5 a půl roku do vězení. První měsíc mě dali na samotku. Naprosto protizákonně. S tím, že je to pro moji bezpečnost. Pak zjistili, že takto jednat nemohou. Tak mě dali na celu se šesti vrahy. A jeden z těch vrahů mi zachránil život. Když jsme fasovali jídlo, tak jsem měl propíchaný víčko od jogurtu. A ten chlap, když to viděl, tak mě praštil přes ruku a volal 'vole, nežer to'. Tak jsme zavolali dozorce, ale nikdy se nic nevyšetřilo," uvedl Petr Mach.

Co si myslí o současné Spartě? A jak hodnotí úroveň českého fotbalu? Co si Mach myslí o Řepkovi? Nový díl Blikance sledujte v neděli 24. 6. ve 20 hodin na eXtra.cz.

Související články

Další články