Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ve věku 49 let zemřela Karolína Emingrová: Bývalá modelka podlehla rakovině prsu

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
nemoc
Bývalá modelka Karolína Emingrová ve věku 49 let před pár dny zemřela. Před dvěma lety si nahmatala bulku v prsu, načež jí doktoři sdělili zdrcující diagnózu. Emingrová se nemoci nechtěla už kvůli svým dvěma synům podvolit a statečně s ní bojovala, zákeřná nemoc ji bohužel porazila.

Karolína Emingrová bývala před lety modelkou a její jméno bylo v českém modelingovém průmyslu výrazné. Během několika posledních let se ale věnovala výrobě šperků, se kterou začala poté, co jí lékaři sdělili, že má rakovinu prsu

Když si Emingrová v prsu nahmatala bulku, byl zrovna říjen 2017 a ona byla v Anglii. "Prostě jsem si nahmatala bulku a věděla jsem, že něco není v pořádku," uvedla v rozhovoru pro televizi Seznam. Po návratu domů šla okamžitě k lékaři, který jí musel sdělit špatnou zprávu.

Karolína se nemoci nechtěla podvolit a hlavně kvůli svým synům s ní začala statečně bojovat. Prošla si chemoterapií i operativní léčbou, nad vodou ji drželi právě dospívající synové, o které se chtěla postarat. Prý měla i slabé chvilky a občas se potřebovala vyplakat, snažila se ale zůstat pozitivní.

Dva roky se s nemocí snažila vypořádat, zákeřná rakovina ji ovšem nenechala boj vyhrát. Smutnou zprávu o jejím skonu zveřejnil její blízký přítel Kryštof Michal na sociální síti. "Karolína Emingrová, krásná žena, skvělý člověk, máma, kamarádka, bojovnice. Nezapomeneme! Odpočívej v pokoji, jednou se zase uvidíme," napsal na Facebook. Po bývalé modelce na tomto světě zůstali dva dospívající synové.

Související články

Další články