Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ve Varech se pařilo v gala: Verešová zválcovala konkurenci, Smetana přiletěla na koberci v pyžámku

Která je podle vás nej?
Komu to na Moët party ve Varech seklo a kdo se svým ohozem těžce netrefil? Nás zaujala tahle osmička dam, především pak Andrea Verešová, která přítomné dámy těžce převálcovala.

Vereška zase zaválela a opět připomněla, že co se módy týče, nemá konkurenci. Úžasné šaty, jednoduchý účes a dokonalý make-up. My tvůj styl, Andreo, milujeme.

Jitka Nováčková se vykašlala na róbu a přišla v mezi celebritami oblíbeném sáčku na holém těle. Akorát měla co dělat, aby uhlídala výstřih.

Když si vzpomeneme, jak nádherně vypadala Martha předloni ve smetanových šatech se smaragdovým psaníčkem, při pohledu na tenhle její outfit zamačkáváme slzu. Ty kalhoty jsou příšerné.

Jana Štefánková si zřejmě odskočila z koktejlu, na který vyrazila rovnou z práce. Kabelka je úplně mimo. Postavte Štefánkovou vedle Verešové, vidíte ten markantní rozdíl?

Štoudková se zahalila do pudrově růžové, což je OK, sluší jí. Akorát nám přijde, že se v bohatě nařaseném materiálu jaksi utápí. A také jí šaty trošku přežvýkala kráva.

Btw jak se Štoudková a Moravcová dostaly na Moët party?? No, aspoň že se Nikol konečně zbavila té barevné hrůzy, kterou měla na hlavě, je konečně zase blond.

No jo, co by to bylo za večírek, kdyby se na něm neobjevila Vacvalová. Normálně bychom ji sem nedávali (ví už někdo, co ta paní dělá?), ale asi poprvé ji vyfotili v jiné póze než se zalomenými zády a rukou v bok.

To je Emma. Emma Smetana. Emma je fajn. Máme ji rádi. Tenhle model má jistě svůj sofistikovaný význam. Dobře no. Jó že je to z trhu v Indii, aha. Hm.

Mohlo by vás zajímat

Další články