Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ve Varech se objevil i dokumentární snímek o životě Heatha Ledgera. Diváci odcházeli se slzami v očích

+ Dalších 6 fotografií
Herecká legenda Heath Ledger. Svým úsměvem roztavil nespočet ženských srdcí a svými hereckými výkony přesvědčil téměř každého. Už odmala měl pořád v ruce kameru a šklebil se do zrcadla. Jeho role jsou nezapomenutelné. Na dvaapadesátém filmovém festivalu v Karlových Varech se promítal dokumentární snímek, který nahlíží do života tohoto herce.

Jmenuji se Heath Ledger je životopisný časosběrný dokument o životě Heatha Ledgera, herci, umělci a ikoně. Dokument zachycuje soukromý život Heatha Ledgera čočkou jeho vlastní kamery, kterou měl vždy při sobě celý svůj dobrodružný život.

Ve filmu vypovídají taktéž Ledgerovi nejbližší přátelé a rodina.

Tento film byl promítán na dvaapadesátém filmovém festivalu v Karlových Varech.

Dokument, který vás celou dobu svého trvání hřeje u srdíčka a zároveň vás obestře smutnou atmosférou vzhledem k tragickému odchodu tohoto skvělého herce, který byl pro svou roli ochoten obětovat všechno. Ledger, který žil svůj život na 100 procent, zemřel 22.února v roce 2008 ve svých osmadvaceti letech. Příčinou smrti byla zástava srdce v důsledku předávkování se antidepresivy, které Ledger používal na předpis lékaře.

Jeho největší a zároveň poslední rolí byla postava Jokera ve filmu Temný rytíř (2008) od Christophera Nolana.

Související články

Další články