Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Ve Varech přivítali největší hvězdu festivalu: Tim Robbins je na místě!

Tim Robbins dorazil do Varů.
Pouhých několik hodin zbývá do zahájení filmového festivalu v Karlových Varech. Na místo dnes odpoledne dorazila hlavní hvězda největšího svátku milovníků kinematografie. Oscarový herec Tim Robbins (59) bude bydlet v grandhotelu Pupp.

Letošní festival v Karlových Varech bude přímo nabitý hvězdami. Ta největší se už dnes odpoledne ubytovala v grandhotelu Pupp. Sympatický herec Tim Robbins přijel očividně v dobré náladě.

Ačkoliv ho přivítalo chmurné deštivé počasí, oscary ověnčený veterán amerického filmu si z toho nic nedělal. Dorazil v béžovém kloboučku a bylo na něm vidět, že se na nadcházející dny těší.

Robbinse doprovází partnerka Gratiela Brancusi. S prezidentem festivalu Jiřím Bartoškou (71) se zatím nepotkali, tradiční setkání je čeká až večer v hotelu Embassy. Herce ve Varech čeká představení filmu Vykoupení z věznice Shawshank a rovněž vystoupení s kytarou.

Mohlo by vás zajímat

Další články