Poslední finálový díl pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas je už za námi. Všichni umělci se vážně vyšvihli a před jejich výkony musíme smeknout. Proto nastal čas shrnout výkon a celkový dojem z celé show na třetím místě umístěné Marty Jandové (42).

Ta poslední večer vystoupila jako první, i přes svůj zdravotní stav. Její malá dcerka Maruška prý ze školky přinesla domů nějaký ten bacil a Martu to skolilo. Ucpané všechny kanály v hlavě, zvýšená teplota a bolest všech svalů a kloubů, jako kdyby ji někdo zrovna přetáhl baseballkou.

Marta je však tvrdá rockerka a bojovnice, a proto svoje číslo nevzdala a pořádně to jako sexy zrzka Jessica Rabbit rozjela! Během všech těch dílů této fenomenální show se Marta ukázala v mnoha podobách. Nás však zaujal nejvíc její vzhled pokaždé, když byla blond.

Co si budeme nalhávat, Martě je už po čtyřicítce, a proto je na čase zamyslet se nad tím, jak to uchopit dál… Díky show Tvoje tvář má známý hlas přece musela dojít k tomu, že se musí neprodleně stát sexy blondýnkou.

Pokaždé, když byla blond, buď už jako Adele, a nebo Mariah Carey, byla za totální sexbombu. Hned omládla o deset let a jakoby se jí i ztratil leckdy unavený výraz ve tváři.

Takže Martičko, prosíme tě, staň se naší českou Adele! Protože ti ta blond tak moc sekne!