Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ve Tváři se měly zahodit paruky! Marta musí být už navždy sexy BLONDÝNA z Karlína!

Marto, dej se na blond…
+ Dalších 19 fotografií
Marta Jandová skončila třetí, ale to nevadí! Přišlo se totiž na něco mnohem důležitějšího...

Poslední finálový díl pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas je už za námi. Všichni umělci se vážně vyšvihli a před jejich výkony musíme smeknout. Proto nastal čas shrnout výkon a celkový dojem z celé show na třetím místě umístěné Marty Jandové (42).

Ta poslední večer vystoupila jako první, i přes svůj zdravotní stav. Její malá dcerka Maruška prý ze školky přinesla domů nějaký ten bacil a Martu to skolilo. Ucpané všechny kanály v hlavě, zvýšená teplota a bolest všech svalů a kloubů, jako kdyby ji někdo zrovna přetáhl baseballkou.

Marta je však tvrdá rockerka a bojovnice, a proto svoje číslo nevzdala a pořádně to jako sexy zrzka Jessica Rabbit rozjela! Během všech těch dílů této fenomenální show se Marta ukázala v mnoha podobách. Nás však zaujal nejvíc její vzhled pokaždé, když byla blond.

Co si budeme nalhávat, Martě je už po čtyřicítce, a proto je na čase zamyslet se nad tím, jak to uchopit dál… Díky show Tvoje tvář má známý hlas přece musela dojít k tomu, že se musí neprodleně stát sexy blondýnkou.

Pokaždé, když byla blond, buď už jako Adele, a nebo Mariah Carey, byla za totální sexbombu. Hned omládla o deset let a jakoby se jí i ztratil leckdy unavený výraz ve tváři.

Takže Martičko, prosíme tě, staň se naší českou Adele! Protože ti ta blond tak moc sekne!

Mohlo by vás zajímat

Další články