Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Ve Tváři se budou dělat stojky: Kdo je předvede a co na to říká Kohoutová?

Ve Tváři se budou dělat stojky: Kdo je předvede a co na to říká Kohoutová?
Zdroj: tv nova
+ Další 2 fotografie
Tvář
Již v sobotu večer čeká na diváky už desátá epizoda oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Osm soutěžících opět ukáže to nejlepší, co v nich je, a bude se snažit naprosto nejvěrněji napodobit interprety, které si vylosovali v minulém kole. Desátá epizoda bude speciální v tom, že všichni budou předvádět pouze české nebo slovenské interprety.

V sobotu na obrazovkách televize Nova mohou diváci sledovat již desátou epizodu pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Tento díl bude speciální, a to v tom, že všichni soutěžící budou muset předvádět pouze české a slovenské interprety.

Velký oříšek čeká tentokrát na Kateřinu Marii Fialovou (22). Ta bude muset ztvárnit a zazpívat obrovský hit poslední doby, Dělám stojky, od vítězky třetí řady Tváře Bereniky Kohoutové. Kateřina to bude mít o to těžší v tom, že přímo Berenika s ní bude na jednom pódiu, toto duo navíc doplní choreografka show Angeé Rouček.

"Diváci se můžou těšit na stojky, na mnoho stojek. Těším se, že asi nebudu mít žádnou velkou masku, a myslím, že bych neměla mít čočky. Ale kostým budu mít zajímavý. Já jsem tuto písničku neznala a je vtipné, že devítileté holčičky ji znají. Stalo se mi, že jsem stála na zastávce, zpívala jsem si to a přišla za mnou malá holčička, která se mě zeptala, děláte stojky? Tento týden je hodně těžké nezkazit ten text, protože to jde všechno hrozně rychle za sebou. Ještě k tomu, když zpíváme v češtině, tak je to těžší, protože když to pokazíme, ví to celý národ," říká Kateřina Marie Fialová.

"To, že mě někdo ztvárňuje v show Tvoje tvář má známý hlas, je skvělé. Říkala jsem si, že je to asi opravdu známá písnička, když ji dělají v Tváři, takže z toho mám samozřejmě velkou radost. Kačka to zvládá úžasně, všechno ladí do úplného detailu a do toho tam dává všechny ty kotrmelce, stojky a salta. Je hrozně vtipné, když vidím Kačku v tom kostýmu, a mám pocit, že vidím sebe samu," reaguje Berenika Kohoutová.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy