Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ve třech letech si chtěl uříznout penis. Neuvěříte proč!

Ve třech letech už nechce být chlapcem.
Zdroj: Profimedia.cz
Přišla do koupelny a naskytl se jí hrůzný obrázek. Její malý syn držel nůžky a chtěl si ustřihnout přirození. Přiskočila k němu a na poslední chvíli mu v tom zabránila. Proč to chtěl udělat?

Kerry McFayden ze Skotska na tento hrůzný zážitek jen tak nezapomene. Její tříletý syn Daniel se nikdy nechoval jako chlapec. Nehrál fotbal, ani ho nelákaly klučičí hry. Mnohem raději měl panenky, se kterými si vydržel hrát od rána do večera. Penis si chtěl uříznout proto, aby se konečně stal tím, kým se cítí být. Holčičkou.

Většina rodičů by byla asi v šoku. Kde udělali chybu? Co je špatně? Jeho matka byla vyděšená, ale držela se, aby na svého syna nezačala křičet. Jen mu klidně vysvětlila, že kdyby si ho ustřihl, hodně by ho to bolelo a mohl by umřít.

Ihned vyhledali odbornou pomoc a bylo jim vysvětleno, že jejich syn trpí poruchou pohlavní identity. Cítí se být více dívkou než chlapečkem. Je transsexuál. A zároveň nejmladším dítětem v Británii s touto poruchou.

Rodiče museli nechat malého Daniela, aby se cítil a choval jako holčička a v 16 letech se pak může rozhodnout, jestli bude chtít podstoupit změnu pohlaví. „Když se na ni díváte, nikdy byste neřekli, že se narodila jako chlapec,“ řekla pyšně matka.

Související články

Další články