Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Ve Svatbě pořádně přituhuje: Které 3 páry jsou už teď zralé na rozchod

Najdou v sobě pověstnou jiskru?
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
Reality show

V devátém díle velkého romantického sociálního experimentu, který vysílá TV Nova, se již naplno krystalizují vztahy u jednotlivých párů. Spousta dvojic se ocitá v krizi, dochází na slzy i velká rozčarování. Kdo to již nyní spolu "nedává" a které páry jsou největšími adepty na rozvod?

Manželství není pro každého

Šest párů se o to nyní pokouší ve druhé řadě reality show Svatba na první pohled. Všech šest párů mělo stejnou startovací pozici. Dohromady je dali experti na základě vědeckých testů kompatibility, poprvé se partneři viděli až před oltářem v den svatby. Přestože u všech byly tyto okamžiky doslova zality sluncem a zdálo se, že jim to spolu bude klapat, realita je jiná. Jednotlivé dvojice si dříve nebo později prošly krizí. Některé z nich ji ustály, u jiných se prohlubuje nebo se vrací jako bumerang v mnohem větší intenzitě.

Andrea a Roman

Andrea (41) a Roman již mají životní priority srovnané. Přesně vědí, co chtějí, co od svého partnera očekávají. Čím déle jsou spolu, tím více je zřejmé, že jim to v manželství drhne.

"Za sebe musím říci, že sledovat Andreu a Romana vedle sebe je docela bolestivé. Je očividné, že se mezi nimi stalo něco fakt velkého, že nedokázali nějaký problém vyřešit, dostatečně rozkomunikovat. Že mezi nimi prostě něco je,“ komentuje chování této dvojice Ondřej Staněk, odborník na neverbální komunikaci.

Andrea a Kadri

Znovu to zaskřípe také v manželství Andrey (25) a Kadriho (29), kteří se tři týdny neviděli kvůli Kadriho nemoci a práci v zahraničí. Andrea se za ním nyní do Švýcarska vypraví, ovšem návštěva nedopadne podle jejích představ, i když se na něj hodně těší.

Idylka u těch dvou skončí ve chvíli, kdy začnou jejich vztah podrobně rozebírat Kadriho přátelé. Do Andrey se pustí takovým způsobem, že se kvůli tomu sesype.

Katka a David

Krátce po svatbě zhoustne atmosféra také u posledního páru, u Katky (25) a Davida (28). Na svatební cestě se David dozví o pomstě bývalky, jež se přímo týká nejen jeho rodiny, ale také Katky. To má samozřejmě vliv i na další průběh jejich líbánek...

Související články

Další články