Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Ve StarDance zvítězil pár stejného pohlaví. Která evropská země přepisuje dějiny?

Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
StarDance
Dánská obdoba našeho StarDance změnila dějiny televizní soutěže. Vůbec poprvé v historii se jí zúčastnil pár stejného pohlaví. Sympatický herec Jakob Fauerby (42) a tanečník Silas Holst (36) navíc celou soutěž vyhráli. Diváci byli nadšeni.

Oblíbený televizní pořad StarDance válcuje obrazovky nejen u nás v České republice. Taneční show s celebritami vysílá i mnoho jiných států – pochopitelně s vlastními účastníky. Dánská verze Dancing With the Stars ale upoutala pozornost celého světa.

Nechali totiž v soutěži účinkovat pár se stejným pohlavím. Jakob Fauerby je dánský herec, který se veřejně hlásí k homosexualitě. A právě on požádal vedení soutěže, zda by mohl být spárován s mužem. Tvůrci s jeho návrhem souhlasili a spárovali ho s tanečníkem Silasem Holstem.

Diváci byli nadšením bez sebe. Ve čtyřech z osmi vystoupení získal mužský taneční pár nejvyšší skóre a oba soutěžící se stali miláčky publika. V posledním finálovém kole zatančili paso doble a stali se výherci celého pořadu.

„Je to úplně nová zkušenost. Je to opravdu ohromující. Tolik lidí, kteří mi píšou na sociálních sítích s vlastními příběhy. Cítím se docela privilegovaný,“ pronesl Fauerby v rozhovoru s dánským zpravodajstvím BT.

Související články

Další články