Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Ve StarDance zatančí i nejkrásnější farářka: Martina Viktorie Kopecká působí jako zjevení

StarDance 2021: Mezi účastníky je i farářka Martina Viktorie Kopecká
Zdroj: Se souhlasem Martiny Viktorie Kopecké
+ Dalších 6 fotografií
Bohu zaslíbená

Martina Viktorie Kopecká (34) zatančí v nejnovější řadě StarDance. Krásná farářka pracovala původně v korporátu a narodila se do nevěřící rodiny. Svoje postavení mezi ostatními knězi si musela tvrdě vybojovat. Málokdo je totiž zvyklý na duchovní s nalakovanými nehty a kabelkou.

Úspěšná žena

Martina Viktorie Kopecká působí jako zjevení. Nabarvené krátké vlasy, nalakované nehty a v ruce kabelka. Kdo by byl tipnul, že se tahle sympatická baba živí jako farářka? A v tom, co dělá, je navíc ohromně úspěšná.

Martina je totiž vůbec jedinou ženou, kterou pozval papež František na shromáždění představitelů křesťanských církví. Kromě duchovní činnosti dělá také rodinné terapie, působí jako moderátorka a navíc bloguje. Teď se televizním divákům představí i v nové řadě StarDance.

Kouří, pije, zkrátka žije

Martina působí jako farářka Církve československé husitské, která povoluje ženám stát se kněžími a zároveň se i vdát a mít rodinu. Proč se ale rozhodla právě pro studium teologie? Nebyl to žádný splněný sen, na univerzitu tehdy prostě brali bez přijímaček. A ji studium neskutečně chytlo!

Dříve byla neustále pod tlakem. Pracovala v korporátním prostředí a poslušně šplhala po žebříčku. Jenže pak přišel zlom a z Martiny se stala duchovní. Teď je díky svým zkušenostem lidem blíž, to i díky tomu, že vyrostla v rodině plné ateistů. Kdyby se dál honila za kariérou, prý by určitě skončila se syndromem vyhoření. Jenže být duchovní neznamená jenom se neustále modlit a všechno si odříkat. Martina se nijak netají tím, že holduje třeba kubánským rumům a doutníkům.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy