Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Ze StarDance vypadli Nora Fridrichová a Jan Kohout: Diváci jásají

+ Dalších 8 fotografií
StarDance
Druhý díl desáté řady oblíbené taneční soutěže StarDance byl právě odvysílán a diváci jásají. Dopadlo to přesně tak, jak všichni předpokládali. Vypadla Nora Fridrichová, jejímž tanečním partnerem byl Jan Kohout.

Na obrazovkách České televize jsme dnes měli možnost sledovat oblíbenou taneční soutěž StarDance. Druhý díl desáté řady je za námi a to znamená, že vypadli první soutěžící.

Tentokrát to byla opravdu úžasná podívaná. Na tanečním parketu zazářil například Xindl X s partnerkou Markétou Dostálovou. Skvělou show předvedl například i rybář Jakub Vágner a partnerka Michaela Nováková, kteří zatančili chachu.

Ačkoli Matouš RumlNatálií Otáhalovou během vystoupení lehce klopýtli, nebyli vyřazeni. Nakonec v soutěži už neuvidíme taneční pár s číslem 10. Nora Fridrichová a Jan Kohout vypadli a diváci doslova jásají. Podle reakcí diváků byla moderátorka pořadu 168 hodin nesympatická a vyřazení si zasloužila. Dopadlo to přesně tak, jak většina očekávala.

A jak se dnešní díl líbil vám? Jste spokojeni s tím, jak to dopadlo?

Mohlo by vás zajímat

Další články