Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ve StarDance tuhle krásku už neuvidíme: Veronika Lálová vystavuje svoje tělo v Brazílii

+ Dalších 10 fotografií
StarDance
Blíží se desátá řada oblíbeného pořadu StarDance. V taneční show, když hvězdy tančí, se ale provádí mnoho změn. Bohužel jednou z nich je i to, že už tam diváci nebudou mít možnost vidět skvělou Veroniku Lálovou (27). Ta se nyní sluní v Brazílii a moc jí to v titěrných bikinách sluší.

StarDance je oblíbenou televizní show, ve které tančí celebrity a s nimi profesionální tanečníci. V letošním roce bude probíhat již desátý ročník úspěšného pořadu. Ovšem přinese s sebou mnoho změn. Jednou ze změn je i obměna tanečníků. Což je pro některé z diváků obrovské zklamání, protože například už nebudou mít možnost vidět tančit krásku Veroniku Lálovou.

Sama Veronika je z tohohle faktu smutná, protože jí StarDance přirostlo k srdci. Jenže s tím se nedá nic dělat a život jde dál. Nyní si krásná tanečnice užívá v Brazílii. Tvrdě tam na sobě maká a zdokonaluje se v sambě. Také se chodí slunit na tamější pláže. Na sociální síti se pochlubila fotkami přímo z pláže.

Na sobě má titěrné oranžové bikiny, které jí mimochodem moc sluší. Její postava je naprosto odzbrojující. Nevěříte? Podívejte se do fotogalerie na její perfektní postavu.

Mohlo by vás zajímat

Další články