Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ve StarDance pláčou: Tahle děsivá nehoda ovlivní každého!

Nejvíce to odnese Kostková.
Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 6 fotografií
Tento ročník ve StarDance všichni odpadávají jako kuželky. Nejdřív to byla tanečnice Kamila Tománková, partnerka lyžaře Ondřeje Banka, teď je to člověk, který se stará o krásu všech přítomných dam a hlavně moderátorky Terezy Kostkové!

Ze StarDance musel odstoupit slavný vizážista Pavel Bauer. „Nastala u mě nechtěná pauza kvůli zlomenému kotníku. Stane se to vždycky v období, kdy to nejmíň čekáte. Samozřejmě mám hodně práce,“ řekl odevzdaně vizážista.

„Sesunula se pode mnou stolička, spadl jsem na nohu a zlomil jsem si kotník. Mám tam asi šest šroubů. Musel jsem to přenechat kolegyním, protože bych to kvůli ortéze, se kterou nesmím chodit, nezvládl. Ony za mě ale zaskočily dokonale," řekl Pavel detaily deníku Aha!.

Tak snad to dámám na parketu bude slušet jako vždycky a doufejme, že do konce soutěže už nikdo nebude muset odstoupit. Pavel Bauer sice nebyl vidět, ale byl podporou pro všechny tanečníky a důležitým členem týmu.

Kvůli vyhřezlé krční plotýnce skončila profesionální tanečnice Kamila Tománková a lyžař Bank musel dostat náhradu. „Bolest a omezená hybnost levé ruky jsou problém, který by pouze snižoval náš taneční výkon, a proto jsem se rozhodla, že soutěž ukončím,“ řekla statečně Kamila, která nechtěla svému partnerovi kazit výkon.

Související články

Další články