Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel

Ve StarDance je oblíbenou moderátorkou, v reálu terčem kritiky: Kostková to schytala od fanoušků

Marek Eben a Tereza Kostková
Zdroj: reprofoto ČT
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Rozčílila fanoušky
Tereza Kostková (42) moderuje i letos již tradičně StarDance. Jako asi každý má své příznivce i odpůrce. V přímém přenosu se ráda producíruje v ukázkových outfitech, ve kterých vypadá jak jinak než báječně. To jí ale stejně nezachrání před kritikou některých fanoušků.

Herečka a moderátorka se v nedávné době rozpovídala v rozhovoru pro iDnes.cz. Hovořila mimo jiné o tom, jak se dříve živila. Proslavil ji totiž až seriál Pojišťovna štěstí. "Pro mě byla postava Andrey Krausové skutečnou pojišťovnou štěstí. Do té doby jsem hrála jen divadlo, nemoderovala jsem a ani netočila, proto jsem navíc pracovala v kanceláři Divadla pod Palmovkou coby tajemnice souboru, abych se uživila," prozradila Tereza Kostková (42).

Pravdou je, že diskutující fandy nezaujala ani tak Terezy minulost obecně, ale rozčílila je zmínka o postu tajemnice. "Tajemnice? To jako myslí sekretářku? Ale říká tajemnice, aby to neznělo tak obyčejně," píše Martin K.

"Tak hlavně, že nemusela pracovat jako společnice," vysmívá se jí další. "To, že tahle hééérečka musela svého času dělat tajemnici, aby se uživila, je mi úúúplně jedno. Ovšem když je teď nacpaná v kdejaké reklamě, nemohu ji ani vidět, ani slyšet," rozčílila Helenu J.

Člověk nikdy neví, čím své fanoušky rozzlobí. Možná to skutečně bylo tím, že popsala administrativní pozici honosným způsobem. To aby si Tereza dávala bacha snad na všechno, co příště vypustí z pusy.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy