Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Holky se rozjely na Hip Hop Kempu! A ve stanu našli lejno… Jak se festival zamlouval vám?

Na Hip Hop Kempu byly vidět holky bojující v čokoládě. A loni se zde
našel stan, ve kterém leželo lejno…
Zdroj: Instagram, Facebook.com
Co se letos dělo na Hip Hop Kempu v Hradci Králové? Návštěvníci vyčítají organizátorům špatnou organizaci. Prý se šetří na nesprávných místech. Extrémů, jaké jsme viděli loni, ale letos bylo maličko. Vrcholem programu tak nakonec byly zápasy holek v čokoládě.

Pamatujete si, jaké téma se řešilo na Facebooku, když skončil loňský Hip Hop Kemp? Tehdy uživatel Marek Vaculík zveřejnil šokující video, které ukazovalo, jaký neskutečný binec po sobě návštěvnici zanechali. Vrcholem bylo lejno ponechané ve stanu – psali jsme ZDE.

A jaký byl ten letošní rok? Kritika se na organizátory valí ze všech stran.

„Jen by mě zajímalo, v čem je rozdíl VIPu? Přijeli jsme ve čtvrtek 22:00 a neměli kam postavit stan, vše obsazené, takže jsme museli k silnici, kde lidi jezdili autama jako prasata. Bylo zde osm podělaných budek na záchod bez vody na ruce, dalších osm na druhé straně s vodou. Další věc, když někomu chcete něco zabavovat, tak si k tomu pozvěte policii, protože jinak na to nemáte žadný nárok. Komplet rozvržení bylo na h*vno, Kdybych na to já měla jeden den, tak to navrhnu mnohem efektivněji. Ubohé to bylo i v hangárech, nezlobte se na mě, ale mohl by už se toho ujmout někdo, kdo tomu rozumí, do tohoto bordelu už investovat nebudu, přijde mi, že to strašně upadá a je to velká škoda,“ uvedla na Facebooku Eva Macek.

„Co dělá takové hovno jako Trouble Gang na main stagi? Celej tenhle festival jde pěkně do sra*ek,“ nebral si servítky David Nový.

A jak jste se líbil Hip Hope Kemp vám? Byl to průšvih? Také jste našli ve stanu lejno? A co přinese na Hip Hop Kempu rok 2018?

Související články

Další články