Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ve společnosti dvakrát za sebou: Adamovská se Štěpánkem jsou pracovitým párem

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
oblíbení manželé
Zlata Adamovská (60) a Petr Štěpánek (71) jsou stále pracovně vytížení, všechny povinnosti ale stíhají. Tento týden dokonce vyrazili do společnosti hned dvakrát po sobě. Patří mezi nejoblíbenější herecké páry. Ještě aby ne, když manželskou dvojici léta ztvárňují i v populární Ordinaci v růžové zahradě.

Svatbu nejprve prožili jako Běla a Eduard v Ordinaci. Ve skutečném životě si Zlata Adamovská a Petr Štěpánek řekli své ano až v roce 2013. Od té doby jim to ale klape jako v žádném jiném vztahu, který prožili v minulosti.

Není proto divu, že na společenských akcích jsou většinou k zastižení ruku v ruce. Oblíbení manželé se od sebe nehnou na krok a tak to má být!

Nabité pracovní diáře jim tento týden hlásily dokonce hned dvě premiéry za sebou. V úterý se ukázali v pražském Kině Atlas, o čtyřiadvacet hodin později už byli na značkách v kině Lucerna. Jsou nepochybně jedním z nejelegantnějších párů a jejich vytříbený vkus by mnohým mohl (a měl) posloužit jako inspirace.

Adamovská je pevně spjatá s Ordinaci už dlouhých čtrnáct let, Štěpánek dorazil do kamenické nemocnice o dva roky později.

Související články

Další články