Zbohatlický skandál ve Špindlerově Mlýně! O ten se den před Silvestrem postarala bývalá modelka, nudná “moderátorka”, lovkyně milionářů a lékárnice v jedné osobě Jana Doleželová (35) . Do skiareálu Svatý Petr si přitáhla luxusní lyže za čtvrt milionu korun!

Miss ČR 2004 (před naším letopočtem) jezdila po zasněžených sjezdovkách na ručně vyráběných lyžích značky Bentley. Stejně jako neskutečně vysoká cena vozů této značky děsí i cena těchto lyží. Základní model bez speciálních úprav na přání, jako jsou iniciály, ornamenty a podobně, stojí podle katalogu 238 000 Kč!

Nenechte se zmást! Toto je ukázkový příklad naleštěného pozlátka českého showbyznysu! Jana samozřejmě tyto lyže nevlastní, stejně jako Míša Ochotská (32) kabelku Birkin značky Hermés (základní cena cca 300 000 Kč).

Jana je zkrátka ubytovaná v jednom luxusním hotelu, kde exkluzivně tyto lyže nabízejí k zapůjčení. Tudíž si Jana pouze vypůjčila luxusní lyže, zapózovala fotografům a jela do prrrrr… Řekněme tedy, domů. A zazvonil zvonec a pohádky byl konec?

Jasně že ne… Ta luxusní lyžařská soupravička, kterou měla na sobě, byla také zapůjčená. Proč to píšeme? Mnoho lidí se pod fotkami této slavné lékárnice rozčilovalo kvůli tomu, že obyčejná česká rodina tře bídu s nouzí a ona se vychloubá luxusem, jak jen může.

“A to se nestydíš sem dát tohle, když jsou rodiny, které nemají ani na sáňky,” komentovala jedna paní fotku Jany Doleželové.

Klid, teď všichni víte, jak se věci mají. A proto už nezáviďte, není totiž co.