Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Ve spánku všechno zapomene: Dívka (15) se probouzí ve stejném dni pořád dokola!

Zdroj: Facebook, GoFundMe
+ Dalších 5 fotografií
Osudné zranění
Už osmnáct měsíců žije teprve patnáctiletá Caitlin Little v noční můře. Z ošklivé nehody si odnesla poškození mozku, které způsobuje ztrátu paměti. Dívenka se tak neustále probouzí v tom stejném dni!

Psal se čtvrtek 12. října 2017, když se Caitlin Little z amerického Texasu stala osudná nehoda. Na tréninku se udeřila do hlavy a okamžitě začala ztrácet pamět. Tehdy čtrnáctiletá dívka ani nedokázala otevřít dveře auta a začala pro ni zatím nekončící noční můra.

Od té doby si nedokázala vzpomenout vůbec na nic. O případu informoval časopis People. Neumí vyjmenovat dny v týdnu, nezná názvy potravin a neví, do jaké třídy ve škole chodí. A znovu se to učit je pro Caitlin zbytečné. Během spánku totiž zapomene všechno, co předešlý den dělala.

Už přes osmnáct měsíců tak stále žije v jednom jediném dni. Každé ráno je přesvědčená, že se probudila den po nehodě, a sice 13. října 2017.

Rodiče své milované dceři museli uzpůsobit styl života. Otec jí každý den opatrně řekne, co se jí stalo. Celý dům polepili nálepkami s poznámkami, aby se v něm Caitlin dokázala orientovat. „Je jako Alenka v říši divů. Všude jsou nápisy jako sněz mě nebo vypij mě,“ svěřila dívčina sestra.

Lékaři si s její léčbou zatím nevědí rady, ale neházejí flintu do žita. Caitlin pravidelně dochází do nemocnice a doktoři věří, že jí jednoho dne dokáží pomoct.

Související články

Další články